Microsites

Ak chcete predať svoj produkt, ukázať svoju myšlienku alebo odprezentovať svoju firmu, názory a idey, nevyhnutnosťou je mať vlastnú webovú stránku. V dnešnej dobe je práve kvalitná web stránka základným kameňom úspechu. Web stránka často rozhoduje o tom, či sa vášmu obchodu či firme bude dariť. Existujú však aj ďalšie možnosti, ako zvýšiť predaje vašich produktov či povedomie o vašej firme. Jednou z nich sú mikrostránky.
Čo sú to mikrostránky?
Mikrostránka (ang. microsite) je moderný a novodobý marketingový nástroj, ktorý zlepšuje akúkoľvek obchodnú akciu, ktorú si vyberiete. Či je to predaj produktu, služby alebo odprezentovanie novinky, mikrostránka slúži práve na jej naštartovanie. Mikrostránka je na rozdiel od klasickej webovej stránky zameraná iba na jednu udalosť. Neponúka komplexné informácie o firme. Slúži na vyzdvihnutie individuálnej veci. Povedzme, že vaša firma začína vyrábať celkom nový produkt. Chcete naštartovať predaje. Okrem reklamy môžete investovať do mikrostránky, ktorá bude venovaná iba tomuto novému produktu. Táto stránka bude obsahovať informácie o produkte a potenciálneho zákazníka zavedie priamo na vašu materskú stránku, kde si produkt kúpi.
Je to v podstate veľmi výkonná podpora pre váš hlavný web. Mikrostránka môže byť zameraná okrem jednotlivého produktu napríklad aj na súťaže, eventy, konkrétny región či službu. Možností je naozaj mnoho a je na vás, ktorú súčasť vášho materského webu chcete zvýrazniť. Keďže vám vytvoríme takúto microsite, ostanú aj vaše hlavné stránky prehľadné. Zbytočné zaťažovanie jednej stránky pôsobí rušivo a zákazníka odrádza od akcie.
Správne a kreatívne vytvorená mikrostránka je zameraná na konkrétnu cieľovú skupinu. Práve náš tím je špecialistom na tvorbu týchto stránok. Takýmto spôsobom môžete priviesť množstvo zákazníkov na váš hlavný web. Okrem toho je takáto stránka výhodná aj z hľadiska reklamy a je veľmi zaujímavá pre vyhľadávače. Zaručí vám teda lepšie pozície a tým pádom zvýši povedomie o vašej firme.
Microsites sú moderným marketingovým nástrojom, ktorý dnes využíva každá väčšia firma. Nezatvárajte si dvere k úspechu! Práve tvorba mikrostránok je našou špecializáciou. Venujeme sa jej už roky a za ten čas sme dokázali pomôcť mnohým firmám. Neváhajte a kontaktujte nás – radi vám pomôžeme!