Prečo mikrostránku?

Dôvodov prečo investovať do tohto evolučného marketingového nástroju je mnoho. O tom, že sa táto investícia vyplatí, sa môžete presvedčiť aj sami. Stačí, keď nás kontaktujete a posuniete tak svoj úspech do závratných výšok. Ak však stále váhate, tu je pár dôvodov, ktoré vás iste presvedčia!

Konkrétna špecializácia

Mikrostránka je zameraná na jeden produkt, službu, udalosť, akciu či oblasť. Poskytuje prehľadné informácie o objekte, ktoré nepatria na hlavné stránky vašej firmy alebo organizácie. Je situovaná tak, aby bola akýmsi prevodcom zákazníkom na materský web. Okrem toho je zacielená na konkrétnu skupinu ľudí, ktorých bude jej zameranie zaujímať najviac. Tým pádom dosiahnete úspešnejšie predaje a konverznú návštevnosť.

Jednoduchosť

Microsites sú jednoduché a prehľadné stránky. Keďže sú veľmi konkrétne, zväčša sa skladajú z jednej hlavnej stránky a približne troch až štyroch podstránok. Ich úlohou je vecne informovať zákazníka a presvedčiť ho na vykonanie žiadanej akcie. Okrem toho sú jednoduché aj pre správcu. Starostlivosť nie je vôbec zložitá a zvládne ju naozaj každý.

Silná podpora pre hlavný web

Mikrostránka dokáže nasmerovať prúd potenciálnych zákazníkov na váš materský web a zvýšiť tak jeho návštevnosť. A čím vyššia návštevnosť, tým úspešnejší marketing! Môžete vytvoriť celú sieť mikrostránok, ktoré budú smerovať na hlavné stránky. Avšak tieto doplnkové stránky môžu byť dizajnovo úplne odlišné od tých hlavných. Možností je naozaj veľa!

Nenáročnosť

Ako o každú stránku, aj o tento marketingový nástroj sa treba starať. Napriek tomu sa však nejedná o nič zložité. Náš tým vám dokonca ponúka vlastné služby a preto sa nemusíte obávať, že by stránky upadali. Sme odborníci a radi vytvoríme mikrostránku presne podľa vašich predstáv!

Obrovské možnosti

Náš tým má veľa skúseností a roky praxe. Ponúkame neobmedzené možnosti pri tvorbe mikrostránok. Podľa vašich presných požiadaviek sme schopní vytvoriť kvalitné a prosperujúce stránky, s ktorými budete spokojní. Kreativite sa medze nekladú a my sme si toho vedomí!

Cena a kvalita

Investovanie do mikrostránky sa vám mnohonásobne vráti. Nie je to drahá záležitosť, na rozdiel od reklamy stačí jednorazová investícia. Naši spokojní zákazníci sú dôkazom kvalitnej práce nášho tímu. Pomer ceny a kvality je pre nás určujúci a možno aj preto sme jednotkou v tvorbe mikrostránok. Neváhajte teda a kontaktujte nás! Je čas posunúť váš marketing vpred!